diş morfolojisi ve manipülasyon 
bu başlık toplam 3166 kez okunmuş.
 
olmaz olsun
 1. birinci sınıf diş hekimliğinin en zor,en stresli dersi.asistanların tavırları olsun,dersin zorluğu olsun.devam zorunluluğu olsun... olsun da olsun amınakoyım (çok açık yazdım,başta mavinin mahremi olmak üzre tüm sözlük sakinlerinden özür dilerim)Üstüne birde sabun alerjiniz varsa.hapşır babam hapşır...

  işin daha gıcık boyutu.teorisi ayrı zordur,pratiği ayrı...
  neyse canlar.bugüne kadar bu başlığın buraya açılmamış olması sözlük adına hicap vericidir.burdan tüm diş hekimliği öğrencilerini kınıyor,asistanlara ise kafamın bukkal tarafı ile makatlarının lingual tarafları arasındaki ilişkilerin devamını diliyorum.
  (my jekyll doesnt hide, 27.01.2008 01:15)
 2. kaza eseri gelenleri geçtim,isteyerek diş hekimliği seçenleri bile diş hekimliğinden soğutmaya yeticek kadar kasvetli,stresli,sıkıcı ve yıpratıcı bir ders.bir temizlik malzemesi olan sabuna ne kadar pis bişi dedirtir bu ders insana.itici bir derstir.o dersin olduğu gün öğrenci okula gelmek istemez.tüm bunların tek bir nedeni vardır.asistanlar.hayatları boyunca bir baltaya sap dahi olamamış,ellerine yetki verilince kendilerini bir boşaltım materyali zenneden tiplerin gereksiz kompleksleri öğrencileri dersten soğutur.neyi kime kanıtlamaya çalışırlar bilinmez ama insanlıktan nasiplerini almadıkları kaçınılmaz bir gerçektir.kendilerini insan olmaya davet ediyor,tüm akrabalarının öğrenciler tarafından her gün anıldığını bir kez daha hatırlatmak istiyorum.
  (erdicen, 27.01.2008 01:57)
 3. pazartesi sendromu yaşatan kusmuk ders. evet kesinlikle kusmuktu..her şer bi yana bi de asistanların kaprisi falan.. bak yine sinirlendim akşam akşam..

  (°bkz: bacı kalfa tansiyon ilaçlarımı getir)
  (aşşenur, 10.03.2008 17:48)
 4. sabah 8'de başlayan akşam 4'te biten öğlen yarım sasatcik ara verilen, incik cincik işlerle uğraşmayı sevmeyen insanları kanser eden, önde oturan öğrencileri asistanların ağda,kaş,bikini,manikür,pedikür vs. muhabbetlerine ortak eden ders.
  (got death, 10.03.2008 17:58 ~ 11.03.2008 21:11)
 5. (°bkz: borsa da manipülasyon suçları)***
  (ceylan, 26.03.2008 08:38)
del.icio.us a ekletechnorati ye ekleyinFurl a ekleSpurl e kaydet!Wong e kaydet!Yahoo ya kaydet!Google a kaydet!Facebook a kaydet!Asansör?