sikme fıkraları 
bu başlık toplam 2754 kez okunmuş.
 
 
olmaz olsun
 1. genelde arkadaş topluluklarında bir kurbanı sinirlendirmek için söylenen son derece aptal fıkralardır. genelde ilk okul - orta okul dönemi genç kardeşlerimiz anlatır bunları. örnek mi?:

  ali: a
  veli: v
  kuddusi: k

  a: bi gün veli ben kuddusi geziyoruz. bi yol aytımına geliyoruz. kuddusi ben soldan gidecem diyo. bizde sağdan gidiyoruz. yolda bi sapık bizi yakalayıp tecavüz ediyo. bi de büyü yapıyo. bizde büyüden kurtulmak için bi büyücüye gidiyoruz. büyücü bize "sapık size kaç kere tecavüz ettiyse o kadar taşı şu şu göle atın" diyor. bizde birer taş alıp göle gidiyoruz. tam taşları atarken kuddusiyi görüyoruz. adam kamyonla döküyo taşları.

  v: ahahahha olm götsün yaa ahahahha
  k: ya bsg adamım. senin derdin ne biliyor musun? kaldıramadığın o koca götün

  a: dur dur bi tane daha anlatıyım. şimdi yine veli ben kuddusi ormanda gezerken yerliler peşimize düşüyo. bizde kaçıp bi ağaca tırmanıyoruz ben en üstte veli ortada kuddusi de en altta duruyo. yerliler başlıyolar en alttakini sikmeye... bi süre sonra kuddusi yeter lan ben biraz ortaya geçecem diyo. aynı anda yerlilerde yeter lan alttakini çok siktik birazda ortadakini sikelim diyolar

  v: uehueheuhe lan yeter ölcem şimdi gülmekten uehueh
  k: anneme sölicem ühühühüh
  (volkanslim, 07.08.2007 15:22)
del.icio.us a ekletechnorati ye ekleyinFurl a ekleSpurl e kaydet!Wong e kaydet!Yahoo ya kaydet!Google a kaydet!Facebook a kaydet!Asansör?